Igor Jan Wyżycki

    Igor Jan Wyżycki, urodzony we Wrocławiu, absolwent Finansów i Bankowości na Akademii Leona Koźmińskiego oraz studiów podyplomowych dla Marszandów i Kolekcjonerów Sztuki na Polskiej Akademii Nauk. Specjalista w zakresie tworzenia strategii inwestycyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji na rynku dóbr alternatywnych.

    Współzałożyciel Stowarzyszenia Klub Miłośników Zegarów i Zegarków oraz jego aktywny działacz. Pasjonat zegarmistrzostwa, antyków i sztuki. Od lat interesuje się zarówno samymi czasomierzami jak i szeroko pojętym budowaniem wizerunku manufaktur zegarkowych.

    W swoim dorobku zawodowym pracował m.in w Mennicy Polskiej SA, gdzie był odpowiedzialny za współpracę z klientami korporacyjnymi, a w dalszym okresie tworzył dział VIP Client Services, gdzie zajmował się prywatnymi emisjami monet inwestycyjnych.

    Przedsiębiorca i działacz społeczny. Pełni funkcję prezesa zarządu spółki Kaldi Coffee – producenta świeżo palonej kawy. Od lat związany z warszawskim środowiskiem akademickim i biznesowym.

    W Atelier Tempus Igor Wyżycki odpowiedzialny jest za inwestycyjne aspekty oferowanych zegarków oraz specjalizuje się w budowaniu kolekcji nowoczesnych czasomierzy.