About Us

Atelier Tempus to zrzeszenie dwóch ekspertów branży zegarkowej i finansowej – Waldemara Ferri Szczerbowskiego i Igora Jana Wyżyckiego, zajmujące się obrotem wysokiej klasy czasomierzami.

Przedmiotem pasji i pracy założycieli są zarówno zegarki nowoczesne, jak i historyczne, jednak najważniejszym aspektem jest ich wartość kolekcjonerska. W Atelier Tempus oferujemy szeroki wybór zegarków Patek Philippe, jednocześnie mając bogatą ofertę innych znamienitych, szwajcarskich marek.

Jako Atelier Tempus współpracujemy z krajowymi i międzynarodowymi domami aukcyjnymi, ważnymi kolekcjonerami i podmiotami inwestycyjnymi.

Zegarki oferowane przez Atelier Tempus pochodzą zarówno z prywatnych europejskich kolekcji jak i od międzynarodowych pośredników w obrocie zegarkami. Dzięki wieloletniej znajomości branży jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny.

Na życzenie naszych klientów wyszukujemy na międzynarodowym rynku określone zegarki po preferencyjnych cenach, tworzymy kolekcje, pomagamy opiekować się zbiorami.

Pośredniczymy również w sprzedaży zegarków z kolekcji naszych klientów. Możemy zarówno bezpośrednio kupić zegarki od naszych klientów, jak i pomagamy sprzedać je na międzynarodowym rynku.

Spotkanie z przedstawicielami Atelier Tempus jest możliwe po wcześniejszym umówieniu się.

Ze względów bezpieczeństwa zegarki nie są przechowywane w siedzibie firmy.

3f0716db-589b-46d8-a22c-c4903e58f7f0